KSÜ Logo

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği Fakültesi

Dekan Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Taha Yaşar MANAV Hatay’a uğurlandı.-30.04.2024

   

  Dekan Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Taha Yaşar MANAV’ın Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine naklen atanmış olması nedeniyle Dekanlığımızca bir uğurlama programı düzenlendi.

   Uğurlama programına Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Alptekin YASIM, Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Kamile GÜL, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Esra BOZKURT, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Eda ÇETİN ÖZDEMİR, Başhekim Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İzzet ACIKAN, Fakülte Sekreteri İzzettin PAK, Hastane Müdürü Halil DİLEKOĞLU ile öğretim üyeleri katıldı.

    Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Kamile GÜL, Fakültemizin eğitim-öğretim, klinik hizmetleri ve idari hizmetlerinde yapmış olduğu özverili çalışmaları ve katkıları için Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Taha Yaşar MANAV’a teşekkür ederek günün anısına bir plaket takdim etti ve bundan sonraki hayatında ve çalışmalarında başarılar diledi.

    Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Alptekin YASIM da Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Taha Yaşar MANAV’a Fakültemizde bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek Kahramanmaraş işi ceviz oyma sandık hediye etti. Program, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.
SAYILARLA ÜNİVERSİTEMİZ

37744

Öğrenci

98928

Mezun

1272

Akademik Personel

1256

İdari Personel

272

Aktif Program

30

Öğretim Elemanı Başına Öğrenci

157869

Kütüphane Kaynağı